طراحی خانه های کوچک - دکوراسیون خانه های 50 متری - - طراحی داخلی آپارتمان مدرن- - بهترین دکوراسیون منزل - دکوراسیون داخلی منزل ایرانی - دیزاین خانه مدرن - ایده خانه کوچک - دیزاین اتاق خواب - - طراحی داخلی سنتی
22
آبان

ایده طراحی خونه‌ کوچک و قوطی کبریتی

استفاده از حداکثر فضا در محیط‌های کوچک و نقلی ایده بسیار مناسبی است که در جهان امروز و مدرن شدن طراحی داخلی مطرح می‌شود.

در مکان‌هایی با فضای کوچک و کم، چه عناصری را در طراحی باید به کار بگیریم؟

با چند ایده حیاتی و اصلی میتوانیم از حداکثر فضای قابل استفاده بهره ببریم

از پرده‌ها غافل نشویم:

بوسیله پرده می‌توان از حریم خصوصی حفات کرد، پرده‌ها به شما این امکان را می‌دهند که محیط کوچک شما، زیبا و شیک تر به‌نظر برسد. به طور کلی وقتی وارد محیط منزل می‌شویم، نخستین چیزی که نگاهمان را از بیرون و حتی داخل به خود جلب می‌کند پنجره‌ها و طرحی است که پرده آن دارد، پرده‌ها هویت منزلتان را کامل تر می‌کند.

طراحی خانه های کوچک - دکوراسیون خانه های 50 متری -   - طراحی داخلی آپارتمان مدرن- - بهترین دکوراسیون منزل - دکوراسیون داخلی منزل ایرانی - دیزاین خانه مدرن  - ایده خانه کوچک -  دیزاین اتاق خواب - - طراحی داخلی سنتی

کمد دیواری، قفسه‌های دیواری و هرگونه محفظه داخل دیوار را به یاد داشته باشید

در طراحی یک منزل با محیط کوچک باید به یاد داشته باشید که از دیوارها برای باز شدن فضا و جمع شدن و منظم شدن دکوراسیون استفاده کنید.

کمدهای دیواری و رنگ بخصوص آن‌ها به شما فضای بیشتری برای جمع شدن وسایلی می‌دهد که نمی‌توانید آن‌ها را در جای دیگری بگذارید، بعنوان مثال ظرف‌های میهمان یا اکسوسوری‌های تزئینی.

راه پله گرد یا صاف؟

توجه به ابعاد خانه و ارتفاع کف تا کف طبقات برای طراحی  پله ازجمله مهم ترین مراحل در فضاسازی است، که باید بصورت فنی و با حضور متخصصان انجام شود. باید عرض و ارتفاع هر پله به گونه ای که تفاوتی میان استفاده از پله و راه رفتن در یک سطح صاف نباشد محاسبه و ساخته گردد. با توجه به فضای مورد نظر میتوان فرم پله گرد یا پله مستقیم را برای خانه خود انتخاب کنید.

راه پله‌ها معمولا بیشترین فضا را اشغال می‌کنند، طبق تجربه متخصصین ما به شما راه پله‌های گرد را پیشنهاد می‌کنند که می‌تواند جای بسیار کم تری را اشغال کند، همچنین شما می‌توانید از راه پله‌هایتان برای محیط کار یا چیدن چند گلدان استفاده کنید.

نورپردازی و رنگ‌آمیزی

باید بدانید که هرقدر هنر و طراحی در محیط انجام شود، بدون نورپردازی یا نورپردازی اشتباه، انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است و شما در کالبد خانه روحی ندمیده اید. درست است، نورپردازی منازل، روحی در کالبد هر منزل است.

شما باید برای محیط داخلی منزلتان در وهله نخست به جهت نورپردازی دقت کنید، متخصصین به شما بهترین نورپردازی با کیفیت و هزینه مناسب را می‌دهند تا بخصوص در محیط‌های کوچک احساس بیشتر شدن نور نکنید.

نورپردازی نشیمن، اتاق خواب‌ها و یا اتاق میهمان کاملا با اتاق پذیرایی و ناهارخوری متفاوت است چرا که در یکی برای گرد همایی و در دیگری برای استراحت نورپردازی می‌کنید.

در ر مرحله، متخصصین ما آماده خدمت رسانی به شما برای احساس آرامش بیشتر در منزلتان هستند.