شرکت طراح دكوراسیون داخلی ،شرکت ساخت و ساز، شرکت ساختمانی، شرکت ساخت و ساز مشهد، شرکت ساخت و ساز تهران، شرکت ساخت انبوه، نوسازی ساختمان، شرکت نوسازی ساختمان، شرکت نوسازی ساختمان در مشهد، شرکت نوسازی ساختمان در تهران
26
فروردین

بهترین شرکت طراح دكوراسیون داخلی

بعضي از افراد، نگاه بسيار عجيب و خاصي به دكوراسيون داخلي دارند. انگار آنها آفريده شده‌اند تا در بهترين شركت طراح دكوراسيون داخلي شروع به كار كنند و تمام وقتشان را صرف طراحي دكوراسيون داخلي كنند.
شما مي‌بينيد كه اين افراد گاهي حتي بدون ديدن بروشورها و طرح‌هاي خارجي، شروع به طراحي دكوراسيون مي‌كنند و طرح‌هايي را مي‌زنند كه مشتري‌ها از آن راضي هستند. با اين حال، تعداد چنين افرادي در دنيا زياد نيست. از سوي ديگر بروز نكردن اطلاعات طراحي و دانش دكوراسيون داخلي چنين افرادي را در نهايت تا يك نقطه مشخص مي‌تواند بالا ببرد. پس از آن، طراحي‌هاي آنها رو به افول مي‌گذارد و كم‌كم از صحنه رقابت‌هاي سنگين و سهمگين طراحي دكوراسيون داخلي كه علاوه بر سليقه و سابقه، نياز به دانش دارد، كنار گذاشته مي‌شود.
علاوه بر اين، حتي كارآزموده‌ترين و باتجربه‌ترين افراد هم ممكن است در طراحي‌ها يا اجراي طراحي‌شان، دچار اشتباه شوند، چه برسد به افرادي كه تجربه كمي دارند يا صرفا با تكيه بر سليقه و هوش و هنر ذاتي خودشان مي‌خواهند بهترين طراحي دكوراسيون داخلي را براي يك خانه بزنند.
در هر صورت، حتي كمي راهنمايي و خواندن مجلات و مقالات و كسب اطلاعات حتي براي افراد حرفه‌اي و كارآزموده نيز ضرري ندارد. بنابراين بهتر است پيش از هر اقدامي براي تغيير دكوراسيون خانه، اطلاعات خود را در اين زمينه كامل كنيد و بعد دست به تغييرات بزنيد. يا اينك مي‌توان با بهترين شركت طراح دكوراسيون داخلي تماس بگيريد و از آنها كمك بخواهيد. در ادامه بهترين شركت طراح دكوراسيون داخلي را به شما معرفي خواهيم كرد.
پيش از هر چيز، مايليم كمي در مورد دكوراسيون داخلي و رنگ‌ها صحبت كنيم. شايد مهم‌ترين سوالي كه براي شما در مورد دكوراسيون خانه پيش بيايد، اين باشد كه چه طرح و رنگي مناسب خانه شماست؟
اين سوال در حقيقت چند سوال است كه بايد به طور جداگانه به آنها پاسخ بدهيم. اولين چيزي كه يك طراح از شما مي‌پرسد اين است كه شما در مورد كدام بخش از خانه حرف مي‌زنيد؟ اتاق خواب؟ اتاق نشيمن؟ اتاق كار؟ يا بخش‌هاي ديگر؟ رنگ غالب اسباب و اشياي خانه شما چه رنگي است؟ فرش و ديوارها چه رنگي است؟ از چه سبك طرح‌هايي خوشتان مي‌آيد؟ سبك مدرن؟ كلاسيك؟ طرح‌هاي آرامش‌بخش؟ جذاب و هيجان‌انگيز؟ نورپردازي تاريك؟ يا روشن؟
مي‌بينيد كه يك طراح دكوراسيون، حتي اگر يكي از طراحان بهترين شركت طراحي دكوراسيون داخلي هم باشد، بايد سوال‌هاي زيادي از شما بپرسد. در حقيقت پيش از آنكه سوال شما را بخواهد پاسخ بدهد، شما بايد به سوالات او پاسخ بديهيد و از سليقه و خواسته خودتان برايش حرف بزنيد. بنابراين بهتر است طراح دكوراسيون داخلي از نزديك خانه شما را ببيند و باتوجه به ساختار خانه، معماري داخلي، اتاق‌ها، نورهاي طبيعي و غيرطبيعي، پنجره‌ها، وسايل و ساير جزئياتي كه افراد عادي به آنها توجه نمي‌كنند، بهترين طراحي دكوراسيون داخلي را براي شما انجام دهد.

شرکت ساخت و ساز، شرکت ساختمانی، شرکت ساخت و ساز مشهد، شرکت ساخت و ساز تهران، شرکت ساخت انبوه، نوسازی ساختمان، شرکت نوسازی ساختمان، شرکت نوسازی ساختمان در مشهد، شرکت نوسازی ساختمان در تهران
طراحی دکوراسیون داخلی

بهترين طراحي داخلي و دكوراسيون براي هال و نشيمن

پيش از آنكه دكوراسيون خانه را براي خود تجسم كنيد، بايد بدانيد كه هر اتاق و هر بخش از خانه، داراي كاركرد به خصوصي است و بنا بر آن كاركرد است كه طراح داخلي، سبك خاصي را براي آنجا انتخاب مي‌كند. مثلا اگر شما به دنبال بهترين شركت طراح دكوراسيون داخلي بگرديد تا فضاي هال و نشيمن شما را طراحي كند، آنها هيچ‌گاه يك فضاي تاريك و فسرده و غمزده را براي اين بخش از خانه طراحي نمي‌كنند، مگر در شرايط خاص، در طرح‌هاي خاص و براي افراد خاص. فضاي هال و نشيمن، فضاي آرامش اعضاي خانواده است كه بايد در عين حال كه آرامش را تداعي مي‌كند، سرحالي و سرزندگي را هم به آن اضافه كند. يك طراح خوب مي‌تواند با چيدكان و انتخاب مناسب رنگ‌ها به خوبي از پسِ اين كار بربيايد.
پس از اين موضوع شما بايد ببينيد كه خانواده شما بيشتر به دنبال چه نوع فعاليت‌هايي مي‌رود؟ آيا فرزندان كوچكي داريد كه دائما از اين طرف به آن طرف مي‌دوند و بازي مي‌كنند؟ بسيار خب! پس نبايد راه بازي آنها را ببنديد، بلكه بايد فضا را طوري طراحي كنيد و بچينيد كه هم دكوراسيون شما بهم نريزد و هم محل بازي بچه‌ها خراب نشود. اگر تلويزيون بخش مهمي از دورهمي‌هاي شما را تشكيل مي‌دهد، بايد چيدمان مبل‌ها و صندلي‌هاي راحتي به نحوي باشد كه همه آنها تلويزيون را احاطه كرده باشمند. اگر بيشتر به دنبال خواندن كتاب و مجله هستيد، داشتن يك صندلي يا مبل راحتي در گوشه‌اي دنج و آرام با نوري مناسب، مي‌تواند براي شما دلچسب باشد.
با همه اين اوصاف، برخي از اشياء و لوازم دكوراسيون بايد در اتاق نشيمن يا همان پذيرايي باشند. صرفنظر از اينكه شما به دنبال چه نوع فعاليت‌هاي جمعي در خانه هستيد، تماشاي تلويزيون، دورهمي، گپ‌وگفت يا فراهم كردن محلي براي بازي بچه‌ها، بايد تابلوهاي نقاشي، مجسمه‌ها، بخشي از كتاب‌ها و يكسري جزئيات ديگر در اين اتاق نشيمن قرار بگيرد.

از اين موضوع كه بگذريم، بايد به سراغ پيدا كردن رنگ‌هاي مناسب براي اتاق نشيمن يا ساير اتاق‌ها باشيم. رنگ‌ها، جادو مي‌كنند. رنگ‌ها، جادوگراني جدي هستند؛ به هيچ‌وجه نبايد با آنها شوخي كنيد يا آنها را هرطور كه دلتان مي‌خواهد در هرجايي قرار دهيد. رنگ‌ها همانطور كه مي‌توانند با جادو، خانه شما را به طرز شگفت‌انگيز و غيرقابل باوري زيبا كنند، مي‌توانند با همان جادو، خانه شما را سرد و فسرده و غمزده يا زشت و جلف و سبك جلوه دهند. بنابراين باز هم تاكيد مي‌كنيم: با رنگ‌ها شوخي نكنيد. بايد كساني دست به انتخاب رنگ‌ها بزنند كه فوت و فن جادوگري را بلد باشند و از شما در برابر اين جادوگران شگفت‌انگيز و در عين حال خطرناك، مراقبت كنند.
در هر صورت انتخاب رنگ براي فضاي داخل خانه، اعم از اتاق‌ها يا هال و نشيمن، كار بسيار دشواري است. هيچ قاعده و قانون كلي و حتمي ندارد. حتي بهترين طراح دكوراسيون داخلي از بهترين شركت طراح دكوراسيون داخلي هم نمي‌تواند چنين ادعايي داشته باشد. گرچه اصول و قوانين كلي همواره وجود دارد، چراكه طراحي دكوراسيون داخلي، يك علم و يك دانش است، اما وقتي به جزئيات مي‌رسيم، همه‌چيز مي‌تواند تغيير كند.
از طرف ديگر يك طراح دكوراسيون داخلي براي انتخاب رنگ‌ها، بايد هم اصول اصلي را رعايت كند و هم سليقه فرد يا افراد داخل خانه را درنظر بگيرد و هم شرايط محيطي و جزئيات ديگر را.
هريك از رنگ‌هايي كه در طبيعت وجود دارد، داراي يك طيف انرژي و يك فركانس خاصي است و اثرات و تاثيرات به خصوصي را بر روي انسان و محيط اطراف خود مي‌گذارد. طيف‌هاي رنگي قابل مشاهده براي انسان از قرمز شروع مي‌شود كه داراي كمترين فركانس است و به بنفش ختم مي‌شود كه داراي بيشترين فركانس است. هرچه فركانس بيشتر مي‌شود، انرژي نيز بيشتر مي‌شود. بنابراين، رنگ‌هاي قرمز و نارنجي داراي كمترين انرژي و رنگ‌هاي آبي و بنفش داراي بيشترين انرژي هستند.

شرکت ساخت و ساز، شرکت ساختمانی، شرکت ساخت و ساز مشهد، شرکت ساخت و ساز تهران، شرکت ساخت انبوه، نوسازی ساختمان، شرکت نوسازی ساختمان، شرکت نوسازی ساختمان در مشهد، شرکت نوسازی ساختمان در تهران
طراحی دکوراسیون داخلی در شرکت پردیس سازان توسعه آسمان

تاثير رنگ‌ها در طراحي دكوراسيون داخلي

همان‌طور كه اشاره شد، هركدام از رنگ‌ها به خاطر فركانس و انرژي خاصي كه دارا هستند، تاثيرات به خصوصي را بر روي محيط اطراف مي‌گذارند.
اگر مايليد مروري كوتاه بر روي رنگ‌ها و تاثير آنها بر روي انسان داشته باشيد، ادامه مطلب را بخوانيد:
رنگ قرمز مي‌تواند باعث بروز واكنش‌هاي قدرتمند و گاهي منفي از سوي انسان‌ها شود. در مطالعه‌اي كه در دانشگاه راچستر صورت گرفته، مشخص شد كه رنگ قرمز مي‌تواند سطح نگراني را افزايش دهد. به همين دليل در اتاق كار يا اتاق مطالعه و خصوصا در اتاق خواب، نبايد رنگ قرمز به كار برد.
نارنجي رنگ جالبي است كه با احساسات گوناگون در ارتباط است. اگر رنگ اتاق را نارنجي كنيد، دماي اتاق بالاتر از دماي واقعي آن احساس مي‌شود. همچنين اين رنگ مي‌تواند باعث القاي احساس آرامش در انسان شود. بنابراين مي‌تواند رنگ مناسبي براي اتاق خواب يا اتاق كودكان باشد.
رنگ زرد همراه با احساس لذت و صميميت است. برخي از روان‌شناسان معتقدند كه قوي‌ترين رنگ به لحاظ برانگيختن احساسات آدمي، زرد است. چراكه باعث افزايش عزت نفس و خلاقيت در انسان مي‌شود. اين رنگ مي‌تواند براي آشپزخانه يا اتاق كار رنگ مناسبي باشد.
رنگ سبز نيز يكي ديگر از رنگ‌هاي خوب براي اتاق كار و اتاق مطالعه است. اين رنگ علاوه بر افزايش آرامش و تمركز دروني انسان، باعث قدرت تفكر پيچيده در او مي‌شود و به اين ترتيب مي‌تواند كارايي شما را خصوصا در كارهاي فكري بالا ببرد.
آبي، رنگ آرامش است. رنگي كه مي‌تواند فشار خون را پايين بياورد و تمركز را براي انجام كارها، بالا ببرد. آبي، رنگ مناسبي براي اتاق خواب، اتاق مطالعه و كار و همچنين اتاق نشيمن است.
رنگ بنفش يا همان ارغواني، تركيبي از دو رنگ آبي و قرمز است. اين رنگ برخلاف رنگ نارنجي، اتاق‌ها را سردتر و خنك‌تر نشان مي‌دهد. بنابراين مي‌تواند باعث جلب توجه و منقبض شدن ماهيچه‌ها شود. بهترين شركت طراح دكوراسيون داخلي شركتي است كه از اين رنگ در جايي كه نياز به فعاليت‌هاي بدني وجود دارد، به خوبي استفاده مي‌كند.
رنگ صورتي مي‌تواند باعث كاهش خشم و پرخاشگري شود، ماهيچه‌ها را آرام كند و احساس بي‌قراري را از بين ببرد. بنابراين انتخاب بسيار خوب و مناسبي براي اتاق بچه‌ها است.
در نهايت، رنگ سفيد رنگي ملال‌آور و خسته‌كننده است. گرچه سال‌هاي سال، همه ديوارهاي خانه‌هاي شهرهاي ما داراي اين رنگ بوده‌اند. اما حالا محققان دريافته‌اند كه رنگ سفيد، توجه زيادي را به خود جلب نمي‌كند. البته استفاده از اين رنگ در كتابخانه‌ها شايد ايده خوبي باشد، چراكه در محيطي كه رنگ ديوارها سفيد است، حواس شما متوجه چيزي نمي‌شود و مي‌توانيد به افكارتان بازگرديد. انگار كه هيچ چيزي در اطراف شما نيست.

با همه اين اوصاف بايد بدانيد كه اينها اطلاعات كلي و بسيار ساده‌اي است كه هر دانشجوي معماري يا طراحي دكوراسيون، آنها را به خوبي مي‌داند. اما اين‌ها همه ماجرا نيست. رنگ‌ها پيچيدگي‌هاي زيادي دارند. هركسي قدرت استفاده از آنها، تركيب آنها و قرار دادن آنها در كنار يكديگر را ندارد. فقط يك طراح دكوراسيون حرفه‌اي از بهترين شركت طراح دكوراسيون داخلي مي‌داند كه چطور بايد با اين رنگ‌ها بازي كرد و فضاي خانه را با آن متمايز كرد.
شركت پرديس سازان توسعه آسمان، اگر نگوييم بهترين شركت طراح دكوراسيون داخلي، به عنوان یکي از بهترين شرکت‌هاي طراح دكوراسيون داخلي و معماري خانه و ساختمان، به شما کمک می‌کند تا دكوراسيون داخلي خانه خود را همانطور که دلتان می‌خواهد، بچينيد. این، تخصص ماست.
پردیس سازان توسعه آسمان همچنين مفتخر است که با داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای، کار بازسازی و دكوراسيون داخلي خانه و ساختمان‌های قدیمی شما را بر عهده بگیرد. کارشناسان و مهندسان با تجربه ما، شما را در زمینه دكوراسيون داخلي و معماري یاری می‌کنند و مشاوره‌های لازم را برای شما که به دنبال زیباتر کردن، بازسازی یا تعمیر خانه و ساختمانتان هستید، ارائه می‌دهند.
شرکت ساخت و ساز پردیس سازان توسعه آسمان علاوه دكوراسيون داخلي و معماري خانه و ساختمان‌های قدیمی در تهران و مشهد، در حوزه پروژه‌های ساختمانی و عمرانی نیز فعالیت می‌کند. برای اطلاعات بیشتر و همچنین صحبت با کارشناسان ما، می‌توانید با ما تماس بگیرید.