شرکت ساخت و ساز، شرکت ساختمانی، شرکت ساخت و ساز مشهد، شرکت ساخت و ساز تهران، شرکت ساخت انبوه، نوسازی ساختمان، شرکت نوسازی ساختمان، شرکت نوسازی ساختمان در مشهد، شرکت نوسازی ساختمان در تهران
20
فروردین

شركت دكوراسيون داخلی و معماری

براي دهه‌ها، معماري و طراحي داخلي صرفا به علم و دانش آكادميك طراحان و معماران ربط و نسبت داشت. با پيشرفت فناوري و تكنولوژي و ساخت نرم‌افزارهاي طراحي، اعم از داخلي و خارجي، و اضافه شدن بيش از پيش عنصر هنر به علم معماري و طراحي، دريچه جديدي به روي شركت دكوراسيون داخلی و معماری باز شد و تغييرات بزرگي در اين زمينه بوجود آمد.
در سال‌هاي اخير با پيدا شدن مفاهيم جديدي در دكوراسيون و معماري داخلي، تغييرات زيادي در اين حوزه صورت گرفته است. بسياري از طراحان داخلي بيش از هر زمان ديگري، با اين مفاهيم، خصوصا با جنبه‌هاي تكنيكال و دكوراسيون داخلي و معماري درگير شده‌اند.
به اين ترتيب، امروزه بيش از هر زمان ديگري، دكوراسيون داخلي و معماري به يك علم و در حقيقت به يك هنر علمي تبديل شده و ديگر خبري از افراد بدون علم و تجربي نيست. نه اينكه چنين افرادي به عنوان معمار و طراح كار نمي‌كنند. هنوز هم بسياري از معماران و طراحان، صرفا به خاطر داشتن تجربه كاري، بدون داشتن علم كافي مشغول به كار هستند و ممكن است كه مشتريان آنها هم از كار اين افراد راضي باشند. اما در حقيقت، رضايت مشتريان به اين دليل است كه با هنر معماري مدرن و دكوراسيون جديد آشنا نيستند. در حقيقت آنها چيز جديدي را در اين زمينه نديده‌اند كه بخواهند با ساير موارد مقايسه كنند. اين درست مانند آن است كه مثلا شما در تمام زندگيتان فقط ماشين پيكان را ديده باشيد و بعد از شما بپرسند كه به نظرتان اين ماشين، چطور است؟ شما با رضايت تمام از آن ماشين تعريف مي‌كنيد و به نظرتان يك ماشين كامل مي‌آيد. كسي كه تاكنون تويوتا، بنز، بي.ام.و يا هيوندا را نديده باشد، درون آنها ننشسته باشد و با آنها رانندگي نكرده باشد، اساسا نمي‌تواند نظر درستي در اين زمينه ارائه بدهد. براي او ماشين يعني پيكان؛ فقط همين.
در معماري و دكوراسيون هم داستان از همين قرار است. يك شركت دكوراسيون داخلی و معماری، بايد از طراحان و مشاوران و معماراني استفاده كند كه به خوبي با علم روز و معماري روز دنيا آشنا باشند. متاسفانه در حال حاضر افرادي كه صرفا تجربي كار مي‌كنند يا دانش اندكي از معماري دارند، بسيار زياد شده است.

دكوراسيون داخلی و معماری چيست؟

اگر بخواهيم صريح باشيم، بايد بگوييم كه دكوراسيون داخلي و معماري بيش از آنكه يك حرفه باشد، يك علم و يك موضوع است. بنابراين بايد اين نكته را درنظر بگيريد كه واژه «معمار» درست مانند واژه پزشك، مربوط به افراد خاصي مي‌شود و نمي‌وان آن را براي هركسي به كار برد. معمار كسي است كه صلاحيت و اعتبار خاصي دارد.
به دليل افزايش دامنه كاري و بالا رفتن مسئوليت طراحان داخلي، معماري داخلي نيز يك اصلاح مورد استفاده براي بعضي از اين افراد شد. اين اتفاق تا حد زيادي به خاطر پيشرفت در فناوري طراحي (CAD) و علم دكوراسيون داخلي و معماری حاصل شد.
بسياري از كلاس‌هاي آموزشي دانشگاهي و آكادميك كه در حال حاضر به دانشجويان در مورد عناصر فني ساختاري ساختمان‌ها آموزش مي‌دهند، در حقيقت نشان‌دهنده آن است كه خط تيز و پررنگ ميان معماري و طراحي داخلي در حال كمرنگ شدن و محو شدن است.

برای ثبت درخواست طراحی دکوراسیون داخلی و بهره بردن از مشاوره رایگان مهندسان خبره شرکت پردیس سازان توسعه آسمان می توانید با شماره 8735987-021 تماس حاصل فرمایید.

معمار و طراح داخلی ، تفاوت از زمين تا آسمان

به اين جمله با دقت توجه كنيد: كار دو طراح داخلي مي‌تواند از زمين تا آسمان متفاوت باشد. بله! درست است. همانطور كه گفته شد، دكوراسيون داخلي و معماري مانند پزشكي يك علم است. يك پزشك احتمالا گزينه‌هاي زيادي براي انجام يك عمل جراحي در دست ندارد. او بايد از يك سري شيوه‌هاي خاص از جمله بي‌هوشي، شكافتن محل جراحي، انجام جراحي و دوختن و بخيه زدن. پزشك احتمالا بر اساس وضعيت جسمي بيمار، داروي بي‌هوشي و دوز آن را انتخاب مي‌كند و در طي عمل جراحي نيز، باتوجه به وضعيت جسماني و سلامتي بيمار، با حفظ اصول اوليه، جزئيات را تغيير مي‌دهد. يك طراح داخلي خوب در يك شركت دكوراسيون داخلی و معماری نيز مانند يك پزشك در اتاق عمل است. او بايد دانش طراحي و معماري را داشته باشد، بايد به خوبي بداند كه نور را در كجا قرار دهد، چه رنگ‌هايي در كنار هم زيبا هستند و چه رنگ‌هايي نبايد در كنار هم قرار بگيرند. او به خوبي از طراحي‌هاي روز دنيا و الهام‌بخشي آنها مطلع است. دائما در حال خواندن مقالات جديد و ژورنال‌هاي علمي رشته خود است. حالا بيش از هر زمان ديگري در گذشته مشخص شده كه طراحي و معماري و دكوراسيون داخلي يك خانه، مي‌تواند باعث آرامش، گردش انرژي يا برعكس موجب تنش و نجمع انرژي‌هاي منفي شود. بنابراين يك معمار خوب هم مي‌تواند بنا به اطلاعات و دانشي كه از طراحي دارد، و همچنين بر اساس وضعيت موجود ساختمان خانه و سليقه شخصي، در جزئيات دست ببرد و در نهايت تصميمي بگيرد كه كاملا با تصميم يك معمار و طراح دكوراسيون داخلي ديگر، متفاوت باشد.

دكوراسيون داخلی چيست؟

دكوراسيون داخلي علمي است كه با زيبايي‌شناختي ساختمان در ارتباط است. منظور از زيبايي‌شناختي، عناصري مانند رنگ، هنر، لوازم و مواردي از اين دست است.
طراحان داخلي در يك شركت دكوراسيون داخلی و معماری با جنبه هنر طراحي سروكار دارند. كساني كه كار دكوراسيون داخلي مي‌كنند، كاري به طراحي ساختماني ساختمان ندارند و اينكه اين ساختمان چگونه ساخته شده و با چه مصالحي، هيچ ربطي هم به كار آنها ندارد.
گرچه يك طراح دكوراسيون داخلي نيازي به اين ندارد كه با معماري آشنايي داشته باشد و دانشي هم در زمينه عناصر تكنيكال مانند CAD داشته باشد، اما داشتن چنين علم و دانشي، به او بسيار كمك مي‌كند. شركت دكوراسيون داخلی و معماری پرديس سازان توسعه آسمان با داشتن چنين معماران و طراحان داخلي، بروزترين و مدرن‌ترين طرح‌ها را براي دكوراسيون داخلي خانه شما در دست دارند.
يك طراح داخلي بيش از هرچيز بايد بسيار خلاق و هنرمند باشد و با فلسفه زيبايي‌شناختي آشنايي كامل داشته باشد. او بايد چشمان تيزبيني داشته باشد كه جزئيات را مي‌بيند و هيچ نقص و كاستي از چشمش دور نمي‌ماند.
طراحان داخلي و معماران داخلي بايد در زمينه دكوراسيون داخلي متخصص باشند تا بتوانند كارشان را به بهترين نحو انجام دهند.

برای ثبت درخواست طراحی دکوراسیون داخلی و بهره بردن از مشاوره رایگان مهندسان خبره شرکت پردیس سازان توسعه آسمان می توانید با شماره 8735987-021 تماس حاصل فرمایید.

خلاصه مهم‌ترين نكات

  • معماري داخلي در حقيقت زمينه‌اي است كه با هنر و در عين حال با علم طراحي داخلي سروكار دارد و يك معمار داخلي بايد همه اركان و عناصر يك ساختمان را به خوبي درك كند. با اين حال، يك طراح كه دانش معماري داخلي را كسب كرده است نمي‌تواند خود را يك معمار داخلي بنامد، مگر اينكه در زمينه معماري داخلي، متخصص باشد.
  • طراحي داخلی با تمام جنبه‌هاي طراحي و فضاهاي طراحي داخلي در يك محيط ساختماني سروكار دارد. نقش يك طراح داخلي مي‌تواند با ساير طراحان داخلي متفاوت باشد. آنها بنا به دانشي كه دارند، سليقه شخصي و ذوق و هنرشان، طرح‌هاي مختلفي را پياده مي‌كنند.
  • دكوراسيون داخلي صرفا درگير هنر و ابعاد زيبايي‌شناختي ساختمان است؛ مثل لوازم و اشياء و رنگ‌ها.

شرکت دكوراسيون داخلی و معماری

در سال‌های اخیر با رشد چشمگیر دانش معماری و عمران، بازسازی خانه و ساختمان ها به سوی شیوه های جدید و مدرن رفته است. بسیاری از مردم دلشان می‌خواهد که خانه‌های قدیمی و کلنگی خود را به سبکی بازسازی و نوسازی کنند که اِلِمان‌های مدرن هم در آن دیده شود و در عین حال، خانه، سبک قدیمی داشته باشد. آنها دوست دارند كه در خانه‌هاي سنتي خود، دكوراسيون مدرن طراحي كنند. معمولا خانه‌های با سبک مدرن، فضای نشیمن آنها فضای باز و بزرگی است به طوری که فضای کافی برای چیدن مبل‌ها به شکل سینمای خانگی وجود دارد. برخي هم دوست دارند كه در خانه‌هاي مدرن خود، دكوراسيون سنتي داشته باشند. طراحي سنتي، احساس آرامش را به انسان القا مي‌كند. احساس نوستالژي و بازگشت به دوران خوب گذشته.
شما مي‌توانيد به راحتي با كمك يك شركت دكوراسيون داخلی و معماری، خانه قديمي و سنتي خود را به خانه‌اي مدرن و زيبا تبديل كنيد و در عين حال، بافت قديمي و آرامش‌بخش آن را حفظ كنيد.
پرديس سازان توسعه آسمان، به عنوان یک شرکت دكوراسيون داخلي و معماري خانه و ساختمان، به شما کمک می‌کند تا خانه خود را همانطور که دلتان می‌خواهد، بازسازی کنید. این، تخصص ماست. تیم ما با تمام توان خود از صفر تا صد پروژه را در دست مي‌گيرد و آن را به اتمام مي‌رساند؛ از برنامه‌ریزی و طراحی گرفته تا اجرا و نظارت. ما معتقديم كه آرزوی شما برای داشتن خانه‌ای زیبا و مدرن، برآورده شدني است. ما خود را متعهد مي‌دانيم كه حقایق را به شما بگوییم، برآورد هزینه‌ها و تخمین‌های زمانی را به دقت برای شما عرضه کنیم تا در نهایت، با عنایت به نظرات شما، دكوراسيون داخلي و معماري ما، اين كار را به نحو احسن به انجام برساند.
پردیس سازان توسعه آسمان مفتخر است که با داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای، کار بازسازی و دكوراسيون داخلي خانه و ساختمان‌های قدیمی شما را بر عهده بگیرد. کارشناسان و مهندسان با تجربه ما، شما را در زمینه دكوراسيون داخلي و معماري یاری می‌کنند و مشاوره‌های لازم را برای شما که به دنبال زیباتر کردن، بازسازی یا تعمیر خانه و ساختمانتان هستید، ارائه می‌دهند.
شرکت ساخت و ساز پردیس سازان توسعه آسمان علاوه دكوراسيون داخلی و معماری خانه و ساختمان‌های قدیمی در تهران و مشهد، در حوزه پروژه‌های ساختمانی و عمرانی نیز فعالیت می‌کند. برای اطلاعات بیشتر و همچنین صحبت با کارشناسان ما، می‌توانید با ما تماس بگیرید.

برای ثبت درخواست طراحی دکوراسیون داخلی و بهره بردن از مشاوره رایگان مهندسان خبره شرکت پردیس سازان توسعه آسمان می توانید با شماره 8735987-021 تماس حاصل فرمایید.