شرکت ساخت و ساز، شرکت ساختمانی، شرکت ساخت و ساز مشهد، شرکت ساخت و ساز تهران، شرکت ساخت انبوه، نوسازی ساختمان، شرکت نوسازی ساختمان، شرکت نوسازی ساختمان در مشهد، شرکت نوسازی ساختمان در تهران
20
فروردین

زیباسازی ساختمان

«خانه و ساختمانی برای شما زیباست که در آن، احساس راحتی و احساس خوبی داشته باشید.» این حرف را «آنه لاکاتون»، معمار فرانسوی می‌زند. او در سیمپوزیوم «روشنایی روز هفتم» که در برلین برگزار می‌شد، سخنرانی کرد. این سیمپوزیوم در مورد قرابت میان معماری و فضای سبز و زیباسازی ساختمان به عنوان دو عامل تعیین کننده زیبایی ساختمان بود. 39 سخنران که همگی معمارانی از سراسر جهان بودند، در این کنفرانس سخنرانی می‌کردند. «مریلین اندرسون» یکی دیگر از سخنرانان بود که جایزه اکوله شهر لوزان در سوییس را دریافت کرده بود. او در مورد تاثیر نور و روشنایی و فضای سبز بر روی سلامت و سیستم ایمنی بودن انسان صحبت کرد. او گفت که نور خورشید و سرسبزی فضای سبز در حیاط یا داخل ساختمان، نه تنها باعث زیباتر شدن خانه ما می‌شود، بلکه مطالعات نشان داده‌اند که اینها باعث افزایش سیستم ایمنی بدن در مقابل بیماری‌ها و متعادل شدن چرخه خواب می‌شود.
وبسایت معماری livablecities یا «شهرهای قابل سکونت» یادداشتی را به قلم «هانا یارمان» در مورد زیباسازی ساختمان‌ها منتشر کرده است. خانم یارمان در این یادداشت نوشته است:

همچنین مطالعه کنید : شركت دكوراسيون داخلی و معماری


بسیاری از ما همین که در پایین یک ساختمان، یک کافی‌شاپ وجود داشته باشد تا در زمان فراغت به آنجا برویم، برایمان کافی است. در صورتی که زیبایی محیط ساختمان‌ها از هر چیزی مهم‌تر است و نقشی اساسی در روحیه انسان‌ها ایجاد می‌کند. اما چه چیز یا چیزهایی می‌تواند ساختمان را زیبا کند؟ از رنگ ساختمان گرفته تا معماری، پنجره‌ها، نوری وارد ساختمان می‌شود و فضای سبزی که اطراف و داخل ساختمان وجود دارد، در زیباسازی ساختمان نقش اساسی دارد. به همان اندازه که دیدن طبیعت باعث آرامش و از بین رفتن استرس و اضطراب در ما می‌شود، هرچه بنای ساختمانی ما به طبیعت شبیه‌تر و نزدیک‌تر باشد، آرامش ما نیز بیشتر خواهد شد. فضای سبز، بخشی از این شباهت است. معماری نیز می‌تواند ساختمان را به طبیعت نزدیک کند. در حقیقت تلفیقی از معماری و فضای سبز است که می‌تواند باعث زیباسازی ساختمان شما شود و آن را مانند تکه‌ای از طبیعت جلوه دهد.

همچنین مطالعه کنید : شرکت بازسازی خانه و ساختمان در مشهد

زیباسازی را به تعویق نیاندازید

تاکنون با وضعیت قدیمی خانه و ساختمان خود کنار آمده‌اید؟ مدت زیادی است که با خود می‌گویید باید سر فرصت بازسازی خانه و ساختمان را شروع کنید؟ سال‌هاست که خانواده از شما می‌خواهد تا دست به زیباسازی ساختمان محل سکونتتان بزنید؟ آیا مدت‌هاست که در فکر ایجاد فضای سبز در حیاط ساختمان و کاشت درخت و گل و گیاه هستید؟ و شما همچنان دست روی دست می‌گذارید و این کار را به زمان دیگری موکول می‌کنید؟ پس باید دست به کار شوید. به این فکر کنید که با افزایش قیمت‌ها، اعم از مصالح ساختمانی و خدمات و کارگر و هزینه‌های زیباسازی و درخت‌کاری حیاط هر روز بیشتر می‌شود و هرچقدر این کار را به تعویق بیاندازید، در نهایت مجبور می‌شوید با صرف هزینه بیشتری این کار را بکنید.

همچنین مطالعه کنید : بازسازی خانه و ساختمان در تهران


علاوه بر موضوع افزایش هزینه‌ها، شما کار بسیار خوبی را به تعویق می‌اندازید که در صورت انجام دادن آن، تاثیرات مثبت زیادی در زندگی‌تا خواهد داشت. اگر خانه و ساختمان شما قدیمی شده و نیاز به ترمیم و بازسازی و به طور کلی زیباسازی دارد، یعنی وقتی مهمانی به خانه شما می‌آید، اعضای خانواده، احساس خوبی ندارند. همسر شما احتمالا از این موضوع خیلی خوشحال نیست که مهمانان، شما را در آن خانه ببینند. فرزندانتان حتما خجالت می‌کشند که دوستانشان را به خانه بیاورند، چون گمان می‌کنند که این خانه، خانه زیبایی نیست. با این وضعیت، شما احساس اعتماد به نفس و عزت نفس خود را زیرپا می‌گذارید.
نمی‌توان به ظاهر خانه و ساختمان بی‌اعتنا بود. نمی‌شود گفت که «بگذار مردم هرچه می‌خواهند، بگویند». این شیوه درستی برای برخورد با مسائل نیست. از آنجا که عقل مردم به چشمشان است و ظاهر شما (اعم زا رفتار و گفتار و لباس و وضعیت خانه و زندگی شما) تاثیر زیادی در رفتار آنها با شما دارد، بهتر است طوری باشید که همه انسان‌ها به شما احترام بگذارند و از طرف دیگر هم، خودتان، همسرتان و فرزندانتان، احساس عزت نفس داشته باشید. با افتخار، دوستان و اقوام‌تان را به خانه دعوت کنید و دیگر از خانه و ساختمان قدیمی و زهوار در رفته خود، خجالت‌زده نباشید.

همچنین مطالعه کنید : طراحی دکوراسیون داخلی منزل


چرا کاری را که به راحتی می‌توان به صدها شرکت دست‌اندرکار در امر بازسازی و زیباسازی ساختمان سپرد را دائما به زمان دیگری موکول می‌کنید؟ چرا با انجام کارهای مورد نیاز برای خانه و ساختمان، با احساس خوب، مهمانان را به خانه‌تان دعوت نمی‌کنید؟

از کجا باید شروع کرد؟

باید این نکته را نیز یادآوری کنیم که امروزه علوم مختلف به یاری یکدیگر می‌آیند تا نقش بهتر و کارآمدتری را ایفا کنند. این اتفاق بسیار خوبی است. به عنوان مثال قطعات شرکت معروف اپل را، شرکت سامسونگ تولید می‌کند؛ یا بسیاری از شرکت‌هیا خودروسازی معروف، قطعات خود را به شرکت‌های دیگر می‌سپارند. در علوم مختلف نیز این اتفاق به کرات می‌افتد. در جراحی زیبایی، علوم کامپیوتری به کمک علم پزشکی آمده تا پیش از عمل جراحی، چهره فرد حتی پیش از عمل بازسازی شود و به خودِ او نشان داده شود که پس از عمل چه تغییری در چهره یا اندامش ایجاد خواهد شد.

برای کسب مشاوره رایگان و ثبت درخواست زیباسازی ساختمان می توانید با تماس با شماره 8735987-021 از مشاوره مهندسان خبره شرکت پردیس سازان توسعه آسمان بهره مند شوید.

معماری و فضای سبز نیز امروزه بیش از هر زمان دیگری با یکدیگر تلفیق شده‌اند. تا جایی که حتی برخی معتقدند که فضای سبز، خود بخشی از معماری است که باید وجود داشته باشد. این دو از یکدیگر جدا نیستند و بدون هم، کامل نخواهند بود. کافی است به طراحی‌های جدید نگاهی بیاندازید تا این موضوع برایتان کاملا قابل درک شود.

دو شرکتی که در همکاری با یکدیگر، بسیاری از پروژه‌های معماری-فضای سبز را پیش می‌برند، شرکت مهندسی و ساخت‌وساز «پردیس سازان توسعه آسمان» و «گلخانه ملک» هستند. شرکت ساخت و ساز پردیس‌سازان آسمان، همچنان که از اسمش پیداست، در کار بازسازی، ترمیم، نوسازی و ساخت‌وساز است. این شرکت می‌تواند بهترین طرح‌ها و نقشه‌ها را برای زیباسازی ساختمان خانه شما ایجاد و اجرا کند. گلخانه ملک نیز، یکی از شرکت‌های فعال در زمینه ایجاد فضای سبز در باغ، حیاط و ویلاهای شخصی و غیرشخصی است که می‌تواند با ایجاد فضای سبز، گل‌کاری و درخت‌کاری به زیباسازی ساختمان یا خانه شما کمک کند. گلخانه ملک نیز با تجربه‌ای درخشان، مثل ایجاد فضای سبز فرودگاه مشهد، کارنامه قابل دفاعی از خود به جا گذاشته است.

همچنین مطالعه کنید : زیباسازی ساختمان


این دو شرکت، با همکاری یکدیگر، هم خانه شما را بازسازی خواهند کرد، و هم فضای سبز مورد نیاز را، ایجاد می‌کنند. این دو هریک بهترین شرکت در حوزه کاری خود است که در کنار هم قرار گرفته و برای پیشبرد پروژه‌های زیباسازی ساختمان‌ها و خانه‌ها با یکدیگر همکاری می‌کنند. حضور آنها در کنار هم، باعث می‌شود تا افراد بیشتری، اعم از مهندسان، طراحان و معماران خبره و زبردست در کنار هم درگیر پروژه بشوند. نکته مهم‌تر اما این است که همکاری این دو شرکت، موجب می‌شود که از همان زمان بازسازی، فضای مورد نیاز برای فضای سبز و گل‌کاری و درختکاری، مشخص شود و خللی در این کار بوجود نیاید. همه چیز از همان ابتدا درنظر گرفته می‌شود، طراحی‌ها صورت می‌گیرد، نقشه‌ها کشیده می‌شود و با هماهنگی کامل، پروژه زیباسازی ساختمان و ایجاد فضای سبز خانه، ساختمان یا ویلای شما، انجام خواهد شد.
بهتر است بیش از این تعلل نکنید و به فکر زیباسازی خانه و ساختمان خود باشید تا هم زیبایی به خانه و ساختمان شما بازگردد و هم اعتماد به نفس و عزت نفس خود را با حضور در آن خانه یا ساختمان، در مقابل دیگران حفظ کنید.