شرکت ساخت و ساز، شرکت ساختمانی، شرکت ساخت و ساز مشهد، شرکت ساخت و ساز تهران، شرکت ساخت انبوه، نوسازی ساختمان، شرکت نوسازی ساختمان، شرکت نوسازی ساختمان در مشهد، شرکت نوسازی ساختمان در تهران
20
فروردین

بازسازی خانه و ساختمان در تهران

خانه، محل زندگی انسان‌هاست. یعنی جایی که شما در آن احساس امنیت و آرامش داشته باشید. بنابراین هیچ جایی مهم‌تر از خانه وجود ندارد که بتواند آرامش ما را تضمین کند و روح و روان ما را تسکین دهد. در این مطلب به بحث بازسازی خانه و ضرورت انجام نوسازی در ساختمان می پردازیم. این مطلب توسط تیم فنی شرکت پردی سازان توسعه آسمان که یکی از با سابقه ترین شرکت بازسازی خانه و ساختمان در تهران است می پردازیم.
خانه، اولین اجتماعی است که ما در آن وارد می‌شویم و البته بیشترین وقت خود را در آن می‌گذرانیم. به این ترتیب، اهمیت زیادی دارد که انسان‌ها در جایی که به آن، «خانه» می‌گویند، شرایط خوبی برای زندگی داشته باشند.
شرایط زندگی، اعم از احساس راحتی، آرامش، محفوظ ماندن از سرما و گرما و محیطی شخصی و خصوصی است. ممکن است که شما در خانه‌ای قدیمی زندگی کنید که در آن، احساس آرامش دارید، اما در آن خانه مشکلات لوله‌کشی و آب و غیره داشته باشید؛ بنابراین گرچه در آنجا احساس راحتی می‌کنید، اما آن خانه شرایط مناسبی برای زندگی برای شما ندارد. باید این خانه یا ساختمان بازسازی و مشکلات آن حل شود.

همچنین مطالعه کنید : اجرای پروژه های ساختمانی


بسیاری از مردم، خصوصا افراد میانسال و مسن، رد مقابل بازسازی خانه مقاومت به خرج می‌دهند و با خود فکر می‌کنند که 50 سال در این خانه زندگی کردیم، بقیه عمرمان را هم با همین شرایط زندگی می‌کنیم. اما چند مسئله وجود دارد؛ یکی اینکه شما 50 سال یا 60 سال، یا کمی بیشتر یا کمتر که در این خانه زندگی کردید، شرایط به همین شکل نبوده است. در آن زمان، این خانه خانه نویی به شمار می‌آمده که مشکلات آب و برق و ریزش سقف و غیره نداشته است. این مشکلات، به مرور و با گذر زمان برای این خانه به وجود آمده است. دوم اینکه، شما تنها کسی نیستید که در آن خانه زندگی می‌کنید؛ همسرتان، فرزندانتان، عروس و دامادها و مهمانان و دوستان و اقوامی که به شما سر می‌زنند هم به آنجا رفت‌و آمد دارند. سوم اینکه هیچ دلیلی وجود ندارد که اگر تا حالا در این خانه با همین شرایط زندگی کرده‌اید، از حالا به بعد هم این شرایط را تحمل کنید و احساس راحتی خود و خانواده‌تان را از خودتان و از آنها سلب کنید. حتی اگر قرار باشد انسان یک سال دیگر زندگی کند، بهتر است در جایی زندگی کند که آنجا را دوست دارد و در آنجا احساس راحتی و آرامش می‌کند.

همچنین مطالعه کنید : طراحی دکوراسیون داخلی منزل


مثال معروفی در مورد مقایسه روحیه آلمانی‌ها و ایرانی‌ها وجود دارد که می‌توان آن را در مورد بازسازی خانه هم به کار برد. می‌گویند اگر یک آلمانی و یک ایرانی، خسته و کوفته به خانه بیایند و فقط فرصت داشته باشند که 15 دقیقه بخوابند، آن ایرانی با همان لباس و کیف و کفش، توی رختخواب می‌پرد و 15 دقیقه را می‌خوابد. در صورتی که آن آلمانی ترجیح می‌دهد تا در 10 دقیقه اول، لباس‌هایش را عوض کند، جایش را مرتب کند و با آرامش به رختخواب برود و 5 دقیقه بخوابد.
شاید شما هم همین الان که این مطلب را می‌خوانید، بگویید که کار آن ایرانی درست‌تر است، اما باید بدانید که اگر ما ایرانی‌ها هم نظم و دیسیپلین آلمانی‌ها را داشتیم، قطعا الان در جایی بودیم که آلمانی‌ها هستند.
بنابراین، اگر قرار باشد مانند یک آلمانی با دیسیپلین تصمیم بگیریم، بازسازی خانه و ساختمان برای حتی یک ماه زندگی هم ارزشش را دارد.

برای کسب اطلاع از قیمت، چگونگی انجام دکوراسیون داخلی و مشاوره رایگان با مهندسان شرکت پردیس سازان توسعه آسمان می توانید با 8735987-021 تماس حاصل فرمایید.

چرا باید خانه را بازسازی کرد؟

آیا از شرایط زندگی در خانه و ساختمان قدیمی خسته شده‌اید؟ آیا شما هم به فکر بازسازی و نوسازی خانه خودتان افتاده‌اید؟ آیا آرزوی داشتن خانه‌ای زیبا و جدید را در سر دارید؟ شرکت ما، به عنوان یک شرکت بازسازی خانه و ساختمان در تهران ، به شما کمک می‌کند تا خانه خود را همانطور که دلتان می‌خواهد، بازسازی کنید. این، تخصص ماست. تیم مجرب ما با تمام توان خود و با توجه به همه زوایای این موضوع، از برنامه‌ریزی و طراحی گرفته تا اجرا و نظارت، آرزوی شما را برای داشتن خانه‌ای زیبا و مدرن برآورده می‌کند. ما متعهد به این هستیم که توصیه‌های فوق‌العاده‌ای برای شما داشته باشیم، حقایق را بگوییم، برآورد هزینه‌ها و تخمین‌های زمانی را به دقت برای شما عرضه کنیم و در نهایت، با عنایت به نظرات شما، کار طراحی و اجرای بازسازی خانه و ساختمان در تهران را برای شما آغاز کنیم.

همچنین مطالعه کنید : دانلود نرم افزارهای معماری و مهندسی ساختمان

کمی بزرگ‌تر فکر کنید

در بسیاری از خانه‌ها به خاطر طراحی و ساخت قدیمی، نقشه‌های خوبی کشیدع نشده است. یعنی ممکن است که خانه شما، خانه متراژ بالایی باشد اما به خاطر طراحی ضعیف و قدیمی، گذاشتن دیوارها در جای نامناسب، عدم تناسب اندازه اتاق‌ها یا تعداد اتاق‌ها نسبت به فضای خانه، داشتن فضای پِرتی و موضوعات دیگر، خانه شما خانه کوچک و گرفته‌ای به نظر برسد. می‌توان به راحتی با کمترین هزینه‌ها، این مشکلات را برطرف کرد، دیوارهای اضافی را برداشت، طراحی را تصحیح کرد و در نهایت، خانه‌ای بزرگ‌تر و دل‌بازتر به شما تحویل داد. خانه‌ای که پس از بازسازی، هم برای بازی بچه‌ها و نوه‌ها مناسب است و هم برای دور هم نشستن و مهمانی‌های خانوادگی و دوستانه، فضای بزرگ‌تر و دل‌بازتری دارد.

همچنین مطالعه کنید : تفاوت لمینیت و پارکت

بازسازی خانه و ساختمان به شکل مدرن

در سال‌های اخیر با رشد چشمگیر دانش معماری و عمران، بازسازی خانه و ساختمان ها به سوی شیوه های جدید و مدرن رفته است. بسیاری از مردم دلشان می‌خواهد که خانه‌های قدیمی و کلنگی خود را به سبکی بازسازی و نوسازی کنند که اِلِمان‌های مدرن هم در آن دیده شود و در عین حال، خانه، سبک قدیمی داشته باشد. معمولا خانه‌های با سبک مدرن، فضای نشیمن آنها فضای باز و بزرگی است به طوری که فضای کافی برای چیدن مبل‌ها به شکل سینمای خانگی وجود دارد.
همچنین بازسازی ها و نوسازی‌های مدرن، بر روی عماصری مثل امنیت و ایمنی خانه و ساختمان تاکید زیادی می‌کنند. به همین دلیل است که بسیاری از خانه‌های قدیمی باید بازسازی و نوسازی شوند. از سوی دیگر، با روند افزایش جمعیت و بالا رفتن مصرف انرژی و در نتیجه گران‌تر شدن آن، باید همه مردم به فکر صرفه‌جویی و حفظ انرژی باشند. با نوسازی و بازسازی خانه ها و ساختمان های قدیمی، می‌توان این مشکل را برطرف کرد و تا حد زیادی مانع از هدر رفت آب و انرژی‌های دیگر شد.

برای کسب اطلاع از قیمت، چگونگی انجام دکوراسیون داخلی و مشاوره رایگان با مهندسان شرکت پردیس سازان توسعه آسمان می توانید با 8735987-021 تماس حاصل فرمایید.

به جای رفتن، به ماندن فکر کنید

بسیاری از شما سال‌های زیادی را در خانه های خود سپری کرده‌اید و با همسایه‌ها آشنا شده‌اید و روابط خوبی با آنها دارید؛ فرزندان شما نیز با بچه‌های همسایه، بازی می‌کنند و به مدرسه می‌روند و این فضا و محله را دوست دارند. اگر از خانه‌تان راضی نیستید، راه حل این نیست که آن را بفروشید و خانه دیگری بخرید که مطابق میلتان باشد. راه حل اساسی این است که خانه‌تان را همانطور که خودتان دلتان می‌خواهد، بازسازی و نوسازی کنید. باید به جای رفتن، به ماندن فکر کنید.

همچنین مطالعه کنید : بازسازی ساختمان – عکس های قبل و بعد


شرکت ساخت و ساز پردیس سازان توسعه آسمان در حقیقت یک شرکت بازسازی خانه و ساختمان در تهران است. شما می‌توانید برای بازسازی و نوسازی خانه و ساختمان خودتان با ما تماس بگیرید و از مشاوران ما کمک بخواهید.
دیگر نیازی نیست که همه خاطرات زیبای گذشته‌تان را فراموش کنید و از آن خانه بروید. می‌توانید در همان خانه و در کنار خاطرات شیرینتان بمانید و خانه ای را که دوست دارید، داشته باشید.

پول ذخیره کنید

یکی دیگر از منافع بازسازی و نوسازی خانه و ساختمان در تهران خصوصا، این است که می‌توانید کلی پول ذخیره کنید. به جای فروختن خانه و ساختمان قدیمی‌تان و خریدن خانه و ساختمان جدید، که اگر خانه را زیر قیمت از شما نخرند و خانه جدید را بالای قیمت، به شما ندهند، باز هم کلی دردسر برای اسباب کشی دارید و کلی هم باید هزینه کنید برای بستن قرارداد و کمیسیون. بنابراین بهترین کار و کم‌خرج‌ترین راه این است که فقط خانه و ساختمان را بازسازی و نوسازی کنید و پول‌هایتان را صرف ساخت‌و سازهای زیربنایی و تعمیرات و بهینه‌سازی کنید.

همچنین مطالعه کنید : بهترین شرکت طراح دكوراسیون داخلی

بازسازی خانه و ساختمان در تهران توسط شرکت ساخت و ساز پردیس سازان توسعه آسمان

شرکت ساخت و ساز پردیس سازان توسعه آسمان مفتخر است که با داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای، کار بازسازی خانه و ساختمان‌های قدیمی شما را در تهران و مشهد بر عهده بگیرد. کارشناسان و مهندسان با تجربه ما، شما را در زمینه بازسازی و ساخت و ساز یاری می‌کنند و مشاوره‌های لازم را برای شما که به دنبال زیباتر کردن، بازسازی یا تعمیر خانه و ساختمانتان هستید، ارائه می‌دهند.
شرکت ساخت و ساز پردیس سازان توسعه آسمان قراردادهای دقیق و محکمی را با مشتریان خود می‌بندد که نه تنها عادلانه و منصفانه باشد، بلکه مشتری‌ها کاملا از آن راضی باشند و با خیال راحت پروژه را به ما بسپارند.

همچنین مطالعه کنید : مجری پروژه های ساختمانی و عمرانی


شرکت ساخت و ساز پردیس سازان توسعه آسمان علاوه بر بازسازی خانه و ساختمان‌های قدیمی در تهران و مشهد، در حوزه پروژه‌های ساختمانی و عمرانی نیز فعالیت می‌کند. برای اطلاعات بیشتر و همچنین صحبت با کارشناسان ما، می‌توانید با ما تماس بگیرید.
فراموش نکنید که خانه، مهم‌ترین بخش از زندگی هر انسانی است. باید در خانه احساس آرامش و امنیت داشت. خانه و ساختمان قدیمی که زندگی در آن، مشکلات زیادی دارد و هر لحظه ممکن است با کوچکترین لرزشی، دیوارهایش فرو بریزد، نمی‌تواند باعث ایجاد احساس امنیت و آرامش در شما شود.

برای کسب اطلاع از قیمت، چگونگی انجام دکوراسیون داخلی و مشاوره رایگان با مهندسان شرکت پردیس سازان توسعه آسمان می توانید با 8735987-021 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول درباره بازسازی ساختمان و منزل

فرآیند بازسازی خانه یا ساختمان چه میزان طول می کشد؟

باتوجه به نوع ساختمان، کمیت و کیفیت خواسته شده توسط مشتری برای بازسازی، فرآیند بازسازی بین 2 تا 5 ماه زمان نیاز دارد.

هزینه بازسازی خانه، ساختمان یا آپارتمان چقدر است؟

با توجه به کمیت و کیفیت بازسازی و مصالح ساختمانی استفاده شده، می تواند از چند میلیون تا چند صد میلیون متفاوت باشد. برای استعلام قیمت می توانید با شماره 8735987-021 تماس حاصل فرمایید.

بهترین تیم بازسازی دکوراسیون داخلی کدام است؟

شرکت پردیس سازان توسعه آسمان با سابقه انجام بیش از 200 پروژه بازسازی دکوراسیون داخلی منزل، ساختمان، ویلا و واحدهای تجاری می تواند یکی از بهترین انتخاب ها باشد.