شرکت ساخت و ساز، شرکت ساختمانی، شرکت ساخت و ساز مشهد، شرکت ساخت و ساز تهران، شرکت ساخت انبوه، نوسازی ساختمان، شرکت نوسازی ساختمان، شرکت نوسازی ساختمان در مشهد، شرکت نوسازی ساختمان در تهران
20
فروردین

شرکت بازسازی خانه و ساختمان در مشهد

اگر در اینترنت یا لغتنامه‌ای، کلمه «Home» یا «خانه» را جستجو کنید، با این تعریف روبرو می‌شوید: «خانه، جایی است که فرد به طور دائمی با برای مدت زیاد در آن زندگی می‌کند، خصوصا با چند نفر و به عنوان عضوی از یک خانواده.»
از همین تعریف ساده هم می‌توان به اهمیت خانه و زندگی در آن پی برد. خانه، جایی است که فرد، به طور دائمی یا برای مدت زیاد، در آن زندگی می‌کند و این یعنی، شرایط زندگی در آن باید بسیار خوب و مناسب باشد.
بسیاری از خانه‌های قدیمی، خانه‌های بزرگی هستند پر از اتاق و دارای پنجره‌هایی که به حیاط باز می‌شود. معماری‌هیا آنها دلنشین است و مایه‌ی آرامش. به همین دلیل است که بسیاری از مردم امروزه دیگر به دنبال خانه‌های آپارتمانی مدرن نیستند و آرامش خود و خانواده خود را در خانه‌های قدیمی دنبال می‌کنند. خانه‌هایی که احتمالا همه شما آنها را در کودکی دیده‌اید: خانه‌های پدرها و مادرها و خانه‌های پدربزرگ و مادربزرگ. خانه‌هایی پر از نور خورشید و سرزنده و آرامش‌بخش بود. جایی که همه ما آن را تجربه کردیم و در فضای زیبای خانه و حیاط و باغ آن، با بچه‌های دیگر بازی کرده‌ایم. حالا خیلی از ما با اینکه بزرگ شدیم، باز هم در ناخودآگاه خودمان به دنبال همان خانه و حیاط و باغ و خاطرات شیرین می‌گردیم.
با رشد شهرنشینی و افزایش جمعیت، بسیاری از سیاست‌های شهری و توسعه به این سمت و سو پیش رفت که خانه‌های کوچکتر ساخته شود. خانه‌هایی که در فضای عمودی رشد می‌کنند. آپارتمان‌هایی که طبقاتشان روی هم سوار می‌شوند و همینطور بالا می‌روند.
در چنین شرایطی، مردم دیگر از آن حال و هوای خانه‌های قدیمی بسیار دور شده‌اند و دسترسی به چنین خانه‌هایی بسیار سخت است. اگر هم کسی بخواهد خانه‌ای قدیمی را بفروشد، آن خانه حتما نیاز به بازسازی و نوسازی دارد. برخی هم خانه‌های پدری‌شان را حفظ کرده‌اند و آن را نفروخته‌اند و همچنان در آن زندگی می‌کنند.
اما شما بهتر از هرکسی می‌دانید، خانه‌ای که 40 یا 50 سال، کمی کمتر یا بیشتر از عمر آن می‌گذرد، حتما نیاز به تعمیرات اساسی، نوسازی و بازسازی دارد. گاهی می‌توان با تعمیرات جزئی و کوچک، تغییرات بزرگی را ایجاد کرد و بر زیبایی و آرامش خانه و ساختمان افزود. گاهی هم باید تغییرات و تعمیرات اساسی انجام داد. در هر صورت، چیزی که اهمیت دارد، این است که باید همه چیز درست و دقیق و برنامه‌ریزی شده پیش برود. مهم نیست که خانه و ساختمان شما، چقدر کوچک باشد یا نیاز به تغییرات جزئی داشته باشد؛ در هر حال باید با ارزیابی صحیح و دقیق از وضعیت خانه و ساختمان، به مشکلات آن پی برد و با برنامه‌ریزی درست و پیش‌بینی‌های دقیق از هزینه‌ها، دست به کار شد.
اگر شما هم در مشهد، خانه یا ساختمانی دارید که قدیمی است و نیاز به تعمیرات دارد و به دنبال یک شرکت بازسازی خانه و ساختمان در مشهد می‌گردید، می‌توانید با شرکت ساخت و ساز پردیس سازان توسعه آسمان تماس بگیرید تا کارشناسان و مشاوران ما، شما را در مورد کار راهنمایی کنند.

شرکت ساخت و ساز، شرکت ساختمانی، شرکت ساخت و ساز مشهد، شرکت ساخت و ساز تهران، شرکت ساخت انبوه، نوسازی ساختمان، شرکت نوسازی ساختمان، شرکت نوسازی ساختمان در مشهد، شرکت نوسازی ساختمان در تهران
شرکت ساخت و ساز، شرکت ساختمانی، شرکت ساخت و ساز مشهد، شرکت ساخت و ساز تهران، شرکت ساخت انبوه، نوسازی ساختمان، شرکت نوسازی ساختمان، شرکت نوسازی ساختمان در مشهد، شرکت نوسازی ساختمان در تهران

اشتباهات رایج در مورد بازسازی خانه

خیلی از مردم به دنبال خرید خانه‌های قدیمی هستند تا آن را بازسازی و در آن زندگی کنند یا آن را بفروشند. اگر شما هم جزء این افراد هستید، احتمالا لباس بر تن می‌کنید و پس از صحبت با یک مشاور املاک، خانه مورد نظرتان را می‌خرید. هورا! چه راحت!
اما بخش سخت ماجرا مانده است: خانه را مال خود کنید! چه بخواهید کار نوسازی این خانه و ساختمان را انجام بدهید، چه بخواهید دکوراسیون داخلی را تغییر دهید و چه بخواهید خانه را از بیخ و بن بازسازی کنید، در هر صورت خیلی بیشتر از آن چیزی که فکرش را می‌کنید، کار دارد. ما پس از صحبت با دو متخصص – یک مشاور نوسازی و یک طراح داخلی- به بزرگ‌ترین اشتباهات رایج در بین خانه‌داران و صاحبان خانه و ساختمان پی بردیم. بنابراین شما با خواندن این مطلب این اشتباهات را تکرار نخواهید کرد. برای اطلاعات کامل و دقیق می‌توانید با شرکت بازسازی خانه و ساختمان در مشهد تماس بگیرید.
1- بازسازی را خیلی زود آغاز نکنید
اگر برایتان مقدور است، بهتر است مدتی را در خانه‌ای که به تازگی خریده‌اید، زندگی کنید. شما با زندگی در آن خانه، متوجه ایرادات این خانه و ساختمان می‌شوید. اگر نشتی آب یا خرابی لوله‌ها وجود داشته باشد، آن را پیدا می‌کنید. اگر هر مشکل دیگری در این میان باشد، پس از مدتی آن را متوجه خواهید شد. اگر سقف سوراخ است، یا آب باران از جایی چکه می‌کند یا حتی نقاط تاریک خانه، نوردهی… همه‌ی اینها پس از مدتی زندگی در خانه برایتان کامل روشن می‌شود. پس از اینکه اینها را متوجه شدید، سپس به راحتی می‌توانید برای بازسازی و نوسازی، برنامه‌ریزی کنید. برای مشاوره‌های بیشتر با شرکت بازسازی خانه و ساختمان در مشهد تماس بگیرید.
2- هزینه‌ها را دست پایین نگیرید
برخی از کارها بیش از آنچه که شما انتظار دارید، هزینه‌بر هستند. بنابراین باید بودجه و هزینه‌های آتی را مثلا 20 درصد، بیشتر در نظر بگیرید تا در حین انجام پروژه به مشکلی برنخورید. برای مشاوره‌های بیشتر و محاسبه دقیق هزینه‌ها با شرکت بازسازی خانه و ساختمان در مشهد تماس بگیرید.
3- تصور نکنید که همه چیز طبق برنامه پیش خواهد رفت
در بازسازی خانه‌های قدیمی می‌تواند اتفاق‌های پیش‌بینی نشده و هزینه‌های محاسبه نشده داشته باشد. چه کسی می‌داند پشت آن دیوار که شما می‌خواهید خرابش کنید، چه چیزی است؟ یا اینکه این خانه دقیقا چطور ساخته شده؟ لوله‌های آب و گاز آن در کجا قرار گرفته‌اند؟ بنابراین حین کار ممکن است هر اتفاقی بیافتد و هزینه‌های شما بیشتر شود یا برنامه‌تان به عقب بیافتد. در هر حال باید خود را برای «غیرمنتظره‌ها» آماده کنید. در هر حال شما انسان هستید و انسان هم جایز الخطا. بنابراین نباید امیدوار باشید که همه چیز دقیقا طبق برنامه پیش برود. چنین چیزی ممکن نیست. اما می‌توانید با برنامه‌ریزی و طرح‌های دقیق، احتمال خطا را کم کنید و برنامه‌ریزی را با خطای کمی پیش ببرید. برای مشاوره‌های بیشتر و برنامه‌ریزی دقیق با شرکت بازسازی خانه و ساختمان در مشهد تماس بگیرید.

شرکت ساخت و ساز، شرکت ساختمانی، شرکت ساخت و ساز مشهد، شرکت ساخت و ساز تهران، شرکت ساخت انبوه، نوسازی ساختمان، شرکت نوسازی ساختمان، شرکت نوسازی ساختمان در مشهد، شرکت نوسازی ساختمان در تهران
شرکت ساخت و ساز، شرکت ساختمانی، شرکت ساخت و ساز مشهد، شرکت ساخت و ساز تهران، شرکت ساخت انبوه، نوسازی ساختمان، شرکت نوسازی ساختمان، شرکت نوسازی ساختمان در مشهد، شرکت نوسازی ساختمان در تهران


4- از ابتدا یک طراح را استخدام کنید
همانطور که گفته شد، شما بیشتر از چیزی که تصور می‌کنید و محاسبه کرده‌اید، خرج خواهید کرد. اما یکی از دلایل این موضوع، این است که شما ممکن است از ابتدا یک طراح، مشاور یا معمار را استخدام نکنید. بسیاری از مردم خودشان، کار را آغاز می‌کنند و وقتی به مشکل خوردند، از یک طراح، مشاور یا معمار یا مهندس عمران کمک می‌خواهند. این کار هم هزینه‌های شما را زیادتر خواهد کرد و هم زمان زیادی را از شما نلف خواهد کرد. چراکه ممکن است به خاطر اشتباهات و عدم محاسبات دقیق شما، مهندس و مشاور مجبور به تغییرات جدیدی شود. مشاوران و مهندسان ما از همان ابتدا می‌توانند شما را در بازسازی و نوسازی خانه‌تان حمایت کنند. برای اطلاعات بیشتر با شرکت بازسازی خانه و ساختمان در مشهد تماس بگیرید.
5- به دنبال ارزان‌ترین مصالح نروید
حتما شما هم این ضرب المثل معروف را شنیده‌اید که: «هرچقدر پول بدهی، همانقدر آش می‌خوری». یعنی هرچقدر بیشتر هزینه کنید، سرانجام به چیز بهتری دست خواهید یافت. البته گاهی این ضرب المثل حالت دیگری هم پیدا می‌کند و شما مجبور می‌شوی که هم پول زیادی بدهید و هم چیز خوبی بدست نیاورید. این دیگر به شما بستگی دارد که سراغ چه کسی می‌روید. در هر حال، شما نباید فقط به دنبال ارزان‌ترین مصالح بروید چراکه قطعا چیزهای باکیفیتی گیر نمی‌آورید و این موضوع می‌تواند در نهایت برای شما دردسرآفرین شود و شاید حتی هزینه‌های شما را بیشتر هم بکند. برای گرفتن مشاوره‌های درست و اطلاع از قیمت‌ها با شرکت بازسازی خانه و ساختمان در مشهد تماس بگیرید.
6- افراد کم تجربه و بی‌تجربه را استخدام نکنید
هیچ‌گاه از افراد کم‌تجربه و بی‌تجربه برای کارهای بزرگ استفاده نکنید. بهتر است این افراد از کارهای کوچک شروع کنند و سپس با کسب تجربه کافی، کارهای بزرگ به آنها سپرده شود. از سوی دیگر اما نکته مهمی هم وجود دارد و آن این است که لزوما هر فردی که باتجربه است، برای هرکاری مناسب نیست. یعنی ممکن است که یک مهندس یا مشاور باتجربه وجود داشته باشد اما به درد کار شما نخورد. هرکس تخصصی دارد که باید در همانجا از او استفاده شود. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با متخصصان ما در بخش بازسازی خانه و ساختمان در مشهد تماس بگیرید.
7- منتظر جزئیات نمانید
یکی از اشتباهات دیگری که ممکن است افراد مرتکب شوند، این است که به جای آنکه طرح کلی را از مهندس یا مشاور بگیرند، منتظر می‌شوند تا طرحی را بگیرند که تمام جزئیات در آن آمده است. این کار دو اشکال اساسی دارد؛ یکی اینکه زمان زیادی از شما می‌گیرد تا به طرح مورد نظر مهندس پی ببرید و دیگر اینکه، ممکن است از آن طرح خوشتان نیاید و بنابراین همه مراحل طراحی باید دوباره صورت بگیرد. در صورتی که وقتی طرح کلی را می‌بینید و از آن خوشتان می‌آید، می‌توانید بقیه کار را دنبال کنید و سراغ جزئیات بروید و اگر هم از طرح کلی خوشتان نیامد، دیگر وقتتان را برای طراحی جزئیات تلف نمی‌کنید. از سوی دیگر دیدن طرح کلی، راه خوبی برای سنجش قابلیت و توانایی مهندسان و مشاوران و طراحان در طراحی و زمان مورد نیاز آنها است.
8- الکی تظاهر به فهمیدن طرح نکنید
خیلی از افراد نمی‌توانند طرح کلی و ایده‌های مورد نظر طراح را متوجه بشوند، مگر اینکه آن را روی کاغذ یا در کامپیوتر ببینند. بنابراین اگر متوجه توضیحات مهندس یا طراح نشدید، به هیچ وجه تظاهر نکنید که آن را فهمیده‌اید. اجازه دهید که طراح، یک بار دیگر به شما توضیحات را بدهد و هرجا که متوجه نشدید، به او بگویید.
9- به اندازه کافی سوال بپرسید
به هیچ وجه از پرسیدن سوال خجالت نکشید. هر سوالی که می‌خواهید بپرسید و برای خودتان هیچ محدودیتی قائل نشوید. در هر حال این شما هستید که پول بازسازی و نوسازی خانه و ساختمانتان را پرداخت می‌کنید و بنابراین شما این حق را دارید که هر سوالی را در مورد اتفاقاتی که قرار است در خانه و ساختمانتان بیافتد، پاسخ بگیرید و باید بدانید که این پول در کجا و برای چه خرج خواهد شد.
10- دائما نظرتان را عوض نکنید
بسیاری از تغییرات هستند که در ظاهر، ساده به نظر می‌رسند اما در حقیقت اگر قرار باشد آنها را اِعمال کنید، وقت و هزینه زیادی از شما می‌گیرد. بنابراین پیش از درخواست برای انجام هرگونه تغییری حتی کوچک، به خوبی در مورد آن فکر کنید تا مبادا پشیمان شوید و دوباره مجبور شوید که همه چیز را به حالت قبل درآورید. گاهی حتی جابجایی چند متری پریز برق می‌تواند هزینه زیادی از شما بگیرد.

شرکت ساخت و ساز، شرکت ساختمانی، شرکت ساخت و ساز مشهد، شرکت ساخت و ساز تهران، شرکت ساخت انبوه، نوسازی ساختمان، شرکت نوسازی ساختمان، شرکت نوسازی ساختمان در مشهد، شرکت نوسازی ساختمان در تهران
شرکت ساخت و ساز، شرکت ساختمانی، شرکت ساخت و ساز مشهد، شرکت ساخت و ساز تهران، شرکت ساخت انبوه، نوسازی ساختمان، شرکت نوسازی ساختمان، شرکت نوسازی ساختمان در مشهد، شرکت نوسازی ساختمان در تهران

بازسازی خانه و ساختمان در مشهد توسط شرکت ساخت و ساز پردیس سازان توسعه آسمان


خانه، مهم‌ترین بخش از زندگی هر انسانی است. باید در خانه احساس آرامش و امنیت داشت.
شرکت ساخت و ساز پردیس سازان توسعه آسمان مفتخر است که با داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای، کار بازسازی خانه و ساختمان‌های قدیمی شما را در مشهد و تهران بر عهده بگیرد. کارشناسان و مهندسان با تجربه ما، شما را در زمینه بازسازی و ساخت و ساز یاری می‌کنند و مشاوره‌های لازم را برای شما که به دنبال زیباتر کردن، بازسازی یا تعمیر خانه و ساختمانتان هستید، ارائه می‌دهند.
شرکت ساخت و ساز پردیس سازان توسعه آسمان قراردادهای دقیق و محکمی را با مشتریان خود می‌بندد که نه تنها عادلانه و منصفانه باشد، بلکه مشتری‌ها کاملا از آن راضی باشند و با خیال راحت پروژه را به ما بسپارند.
شرکت ساخت و ساز پردیس سازان توسعه آسمان علاوه بر بازسازی خانه و ساختمان‌های قدیمی در مشهد و تهران، در حوزه پروژه‌های ساختمانی و عمرانی نیز فعالیت می‌کند. برای اطلاعات بیشتر و همچنین صحبت با کارشناسان ما، می‌توانید با ما تماس بگیرید.