شرکت ساخت و ساز، شرکت ساختمانی، شرکت ساخت و ساز مشهد، شرکت ساخت و ساز تهران، شرکت ساخت انبوه، نوسازی ساختمان، شرکت نوسازی ساختمان، شرکت نوسازی ساختمان در مشهد، شرکت نوسازی ساختمان در تهران
20
فروردین

شرکت بازسازی و دکوراسیون داخلی

با رشد جمعيت در جهان و روي آوردن مردم شهرهاي كوچك به اين شهرها و همچنين با مهاجرت‌هاي زيادي كه از روستاها به شهرها و از شهرهاي كوچك به شهرهاي بزرگ، صورت مي‌گيرد، هر روز شاهد تغييرات بزرگي در ظاهر خانه‌ها و ساختمان‌ها هستيم. قيمت زمين‌ها به واسطه افزايش تقاضا، هر روز بالاتر مي‌رود و قيمت مصالح و ساخت‌و ساز هم به همين شكل، روندي افزايشي پيدا مي‌كند. هر روز با گذر زمان، هزينه بيشتري بايد براي ساختن يك خانه پرداخت.
خانه‌هاي كوچك و قديمي خراب مي‌شوند و ساختمان‌هاي بلند و چند طبقه و برج‌ها جاي آنها را مي‌گيرند. نه تنها اندازه و ظاهر بيروني اين سازه‌ها تغيير مي‌كند، بلكه نما و دكوراسيون داخلي آنها هم دست‌خوش اين تغييرات مي‌شود. در اين شرايط است كه خراب كردن يك خانه قديمي براي ساختن خانه‌اي جديد يا ساختماني مجلل، ديگر از عهده هركسي برنمي‌آيد و شايد كار به‌صرفه‌اي هم نباشد. دلايل زيادي وجود دارد كه به ما مي‌گويد نبايد خانه و ساختمان‌هاي قديمي را خراب كرد. استدلال‌ها و دلايل زيادي هم وجود دارد مبني بر اينكه كار منطقي، بازسازي خانه و ساختمان‌هاي قديمي است، نه خراب كردن و از نو ساختن آنها. در اينجا نيز مي‌خواهيم بر روي موضوع مهمي تمركز كنيم كه يك شرکت بازسازی و دکوراسیون داخلی خانه بايد به آن توجه كند.

چرا باید خانه را بازسازی کرد؟


پيش از هرچيز بايد به اين سوال مهم پاسخ داد كه چرا بايد يك خانه را بازسازي كرد؟ ساده‌ترين پاسخ براي اين سوال، اين است: چون به صرفه‌تر از خراب كردن و ساختن دوباره خانه است!
اين پاسخ ساده را اما نبايد دست‌كم گرفت. اختلاف هزينه بازسازي خانه تا خراب كردن و ساخت مجدد آن مي‌تواند بالغ بر صدها ميليون تومان باشد. چرا بايد چنين هزينه گزافي را بي‌جهت به خودمان تحميل كنيم؟ علاوه بر آن، مدت زماني كه شما يا يك شركت بازسازي و دكوراسيون داخلي درگير كار بازسازي خانه و ساختمان شما است، بسيار بسيار كمتر از خراب كردن و ساختن مجدد خانه است.
دلايل ديگري هم وجود دارد. مثلا بايد بدانيد كه طراحي‌هاي خانه‌ها و ساختمان‌هاي قديمي، بسيار زيباتر روح‌دارتر از خانه‌هاي جديد است. البته اين به معناي آن نيست كه طراحي‌هاي مدرن، خانه و ساختمان شما را فاقد روح و زيبايي مي‌كند. خير؛ حرف اينجاست كه بسياري از طراحي‌هاي مدرن، خصوصا طراحي‌هاي داخلي، بدون تفكر و عمق نگاه، صورت مي‌گيرد و اجرا مي‌شود. اين در حالي است كه طراحي‌هاي سنتي و قديمي، بسيار حساب‌شده و دقيق صورت مي‌گرفت. با اين حال، شما مي‌توانيد با حفظ كليت معماري قديمي خانه‌تان، طرفا با تكنيك‌هايي، آن را به‌روز و مدرن كنيد. البته اين از دست هركسي برنمي‌آيد و چنين كاري، نيازمند معماران ، طراحان و مهندسان كاركشته و قهار است. كساني كه معماري سنتي را ديده و آن را به خوبي مي‌شناسند و در عين حال، با طراحي‌هاي مدرن هم به خوبي آشنا هستند. پرديس سازان توسعه اسمان با داشتن چنين مهندسان، معماران و طراحاني، اين امكان را براي شما فراهم مي‌كند كه خانه و ساختمان‌هاي قديمي خود را به ما بسپاريد تا شرکت بازسازی و دکوراسیون داخلی ما، خانه شما را به خانه‌اي زيبا، مدرن و دلنشين تبديل كند.
با همه مواردي كه گفته شد، بايد بدانيد كه اين همه ماجرا نيست. دلايل زيادي براي بازسازي و نوسازي يك خانه و ساختمان قديمي وجود دارد كه ما در اينجا نمي‌خواهيم به همه آنها اشاره كنيم. دلايلي مثل ضخامت مناسب ديوارهاي قديمي، اتاق‌هاي بزرگ، نورگيرهاي فوق‌العاده و مواردي از اين دست كه خراب كردن و ساختن مجدد يك خانه را توجيه نمي‌كند.

برای کسب مشاوره رایگان و درخواست طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی می توانید از طریق شماره 8735987-021 با مهندسان خبره شرکت پردیس سازان توسعه آسمان تماس حاصل فرمایید.

طراحي دكوراسيون داخلی

طراحي، يك هنر است. يك شرکت بازسازی و دکوراسیون داخلی بايد اين هنر را داشته باشد؛ هنري مدرن كه ريشه در تاريخ و سنت دارد. اين هنر نيز مانند ساير هنرها، اعم از نقاشي، مجسمه‌سازي و معماري، در سده‌هاي گذشته رشد زيادي داشته است. طراحي دكوراسيون داخلي خصوصا در يكي دو دهه گذشته، دست‌خوش تغييرات زيادي شده و به سوي مدرنيته گام برداشته است. ما در اينجا به چند نكته مهم در اين مورد اشاره مي‌كنيم كه يك شركت بازسازي و دكوراسيون داخلي بايد به آن توجه داشته باشد.

همه چيز را روي كاغذ بياوريد

بايد بدانيد كه پيش از انجام هرگونه اقدامي، ابتدا بايد تصورات و نقشه‌ها و ايده‌هايتان را بر روي كاغذ بياوريد. سپس مي‌توانيد نظرگاه كلي و جامعي از كار داشته باشيد. نقاظ قوت و ضعف كلي طرح و نقشه شما به خوبي بر روي كاغذ مشخص مي‌شود. پس از آنكه همه‌چيز را بررسي كرديد و نقاط ضعف را از بين برديد، مي‌توانيد مبل‌ها و صندلي‌هايتان را بر اساس جاي تلويزيون بچينيد. اين را بايد در نظر بگيريد كه با اين نوع چيدمان، حركت افراد داخل خانه مختل نشود. هر شركت بازسازي و دكوراسيون داخلي بايد اين نكات را به خوبي بداند.
نور طبيعي را درنظر بگيريد
در طراحي‌هاي داخلي بايد نور طبيعي يا همان نور خورشيد را درنظر بگيريد و وسايل خانه را نسبت به آن بچينيد. براي درنظر گرفتن نور طبيعي، بايد به درها، پنجره‌ها، نورگير، پاسيو و همه آن چيزهايي توجه شود كه نور خورشيد از آنجا عبور مي‌كند.

در مورد رنگ‌ها تصميم بگيريد

پس از انجام مراحل قبل، بايد تصميم بگيريد كه از چه رنگ يا رنگ‌هايي در اتاق استفاده كنيد. به طور كلي، بهترين حالت اين است كه خود را در نهايت به سه رنگ محدود كنيد و سپس از حالت‌هاي مختلف و طيف‌هاي رنگي مختلف آن سه رنگ استفاده كنيد. مثلا آبي به همراه آبي آسماني و آبي تيره و آبي نفتي. قطعا طراحان يك شرکت بازسازی و دکوراسیون داخلی اين نكات را به خوبي مي‌دانند. مي‌توانيد از آنها كمك بگيريد.

از كاتالوگ رنگ استفاده كنيد

شما با استفاده از يك كاتالوگ رنگ مي‌توانيد خيلي بهتر رنگ‌ها و تاثير آنها در كنار هم را مشاهده كنيد. با استفاده از اين كاتالوگ‌ها مي‌توانيد به خوبي تصور كنيد كه مبل‌ها، پرده‌ها، ديوارها، زمين، قاليچه يا ساير اجزاء و وسايل خانه چه رنگي باشد. با اين شيوه شما حتي مي‌توانيد متوجه تاثير رنگ‌ها بر روي يكديگر باشيد و به خوبي درك كنيد كه كدام رنگ‌ها بهتر است در كنار هم قرار بگيرند و كدام رنگ‌ها از هم دور باشند. براي پيدا كردن رنگ‌هاي مناسب دكوراسيون داخلي، مي‌توانيد از طراحان داخلي يك شرکت بازسازی و دکوراسیون داخلی كمك بگيريد.

برای کسب مشاوره رایگان و درخواست طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی می توانید از طریق شماره 8735987-021 با مهندسان خبره شرکت پردیس سازان توسعه آسمان تماس حاصل فرمایید.

هميشه با ديوارها شروع كنيد

فارغ از اينكه مي‌خواهيد ديوارهاي خانه را رنگ بزنيد يا از كاغذ ديواري استفاده كنيد، بايد كار دكوراسيون داخلي را از ديوارها آغاز كنيد. در حقيقت، ديوارها، منبع اصلي رنگ‌هاي شما قرار مي‌گيرند. ديوارها بيشترين سطح داخلي خانه را تشكيل داده‌اند و تاثير آنها بر روي ساير اجزاي خانه و اشياء زياد است. رنگ ديوارها به شما اين اجازه را مي‌دهد كه در مورد نور خانه، رنگ مبل‌ها، فرش و ساير اجزاء تصميم‌گيري كنيد.

رنگ زمين را درنظر بگيريد

همواره براي رنگ ديوارها، بايد رنگ زمين را در نظر گرفت. اينكه از چه متريال و موادي براي كف استفاده كرده‌ايد: سنگ، سراميك، چوب و … و اينكه اين مواد چه رنگي دارند، بايد پيش از انتخاب رنگ ديوارها، مدنظر قرار بگيرند. بايد همواره رنگ‌هايي را انتخاب كنيد كه بين ديوارها و كف خانه، كانتراست ايجاد كند. همچنين بايد نور طبيعي كه وارد خانه مي‌شود را هم درنظر بگيريد. نوري كه روي زمين يا روي ديوارها مي‌افتد و باعث روشن‌تر ديده شدن رنگ آنها مي‌شود. براي اين كار بهتر است از مهندسان و طراحان يك شرکت بازسازی و دکوراسیون داخلی كمك بگيريد.

براي چيدن تنبلي نكنيد

وقتي نماي كلي دكوراسيون داخلي خانه به دست آمد، وسايل اصلي را بچينيد. براي اين كار تنبلي نكنيد. اجازه دهيد كه مبل‌ها و صندلي‌ها و وسايل اصلي جاي خود را پيدا كنند. همه حالت‌هاي ممكن را امتحان كنيد تا بهترين حالت را بيابيد. در انتها پس از پيدا كردن جاي مناسب وسايل، از اشياي دكوري نيز براي زيباتر كردن محيط استفاده كنيد. اما حواستان باشد كه بالانس و تعادل نور و رنگ خانه را برهم نزنيد. اين را همه مهندسان و طراحان حرفه‌اي يك شرکت بازسازی و دکوراسیون داخلی به خوبي مي‌دانند.

نوردهي را دست‌كم نگيريد

نور نقش بسيار مهمي را در يك خانه بازي مي‌كند. نور مي‌تواند كاري كند كه داخل خانه شما بسيار كوچك يا بسيار بزرگ به نظر بيايد؛ فضا را آرام يا پراسترس نشان دهد و يا محيط را گرم و صميمي يا سرد و خشك نشان دهد.

نظرگاه خودتان را از دست ندهيد

در نهايت، با توجه به همه چيزهايي كه گفته شد، يادتان باشد كه شما قرار است در آن خانه زندگي كنيد و بنابراين نبايد نظرگاه و استايل خود را از دست بدهيد. از زواياي مختلف، به آنچه كه چيده‌ايد نگاه كنيد. چشم‌هاي شما، مهم‌ترين ابزار شما براي اين كار هستند. در نهايت مي‌توانيد هرجا مشكلي ديديد، از ديگران كمك بگيريد. يك شرکت بازسازی و دکوراسیون داخلی مي‌تواند شما را در اين زمينه ياري بدهد.

برای کسب مشاوره رایگان و درخواست طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی می توانید از طریق شماره 8735987-021 با مهندسان خبره شرکت پردیس سازان توسعه آسمان تماس حاصل فرمایید.

شركت بازسازی و دكوراسيون داخلي

در سال‌های اخیر با رشد چشمگیر دانش معماری و عمران، بازسازی خانه و ساختمان ها به سوی شیوه های جدید و مدرن رفته است. بسیاری از مردم دلشان می‌خواهد که خانه‌های قدیمی و کلنگی خود را به سبکی بازسازی و نوسازی کنند که اِلِمان‌های مدرن هم در آن دیده شود و در عین حال، خانه، سبک قدیمی داشته باشد. معمولا خانه‌های با سبک مدرن، فضای نشیمن آنها فضای باز و بزرگی است به طوری که فضای کافی برای چیدن مبل‌ها به شکل سینمای خانگی وجود دارد.
شما مي‌توانيد به راحتي با كمك يك شرکت بازسازی و دکوراسیون داخلی، خانه قديمي و سنتي خود را به خانه‌اي مدرن و زيبا تبديل كنيد و در عين حال، بافت قديمي و آرامش‌بخش آن را حفظ كنيد.
پرديس سازان توسعه آسمان، به عنوان یک شرکت بازسازی و دكوراسيون داخلی خانه و ساختمان، به شما کمک می‌کند تا خانه خود را همانطور که دلتان می‌خواهد، بازسازی کنید. این، تخصص ماست. تیم ما با تمام توان خود از صفر تا صد پروژه را در دست مي‌گيرد و آن را به اتمام مي‌رساند؛ از برنامه‌ریزی و طراحی گرفته تا اجرا و نظارت. ما معتقديم كه آرزوی شما برای داشتن خانه‌ای زیبا و مدرن، برآورده شدني است. ما خود را متعهد مي‌دانيم كه حقایق را به شما بگوییم، برآورد هزینه‌ها و تخمین‌های زمانی را به دقت برای شما عرضه کنیم تا در نهایت، با عنایت به نظرات شما، شركت بازسازي و دكوراسيون داخلي ما، اين كار را به نحو احسن به انجام برساند.
شرکت بازسازي و دكوراسيون داخلی پردیس سازان توسعه آسمان مفتخر است که با داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای، کار بازسازی و دكوراسيون داخلي خانه و ساختمان‌های قدیمی شما را بر عهده بگیرد. کارشناسان و مهندسان با تجربه ما، شما را در زمینه بازسازی و دكوراسيون داخلي یاری می‌کنند و مشاوره‌های لازم را برای شما که به دنبال زیباتر کردن، بازسازی یا تعمیر خانه و ساختمانتان هستید، ارائه می‌دهند.
شرکت ساخت و ساز پردیس سازان توسعه آسمان علاوه بر بازسازی و دكوراسيون داخلي خانه و ساختمان‌های قدیمی در تهران و مشهد، در حوزه پروژه‌های ساختمانی و عمرانی نیز فعالیت می‌کند. برای اطلاعات بیشتر و همچنین صحبت با کارشناسان ما، می‌توانید با ما تماس بگیرید.