درباره ما

درباره پردیس سازان توسعه آسمان


شركت پرديس سازان توسعه آسمان، يك شركت فعال در زمينه شركت ساخت و ساز ، بازسازي، نوسازي، اجراي پروژه‌هاي ساختماني و عمراني و نظارت بر اين پروژه‌هاست. شركت پرديس سازان توسعه آسمان همچنني در حوزه طراحي دكوراسيون داخلي و بازسازي داخلي خانه و ساختمان فعاليت مي‌کند.

اين شركت با داشتن تجارب كاري بسيار زياد با كمك مهندسان، طراحان و معماران طراز اول كشور كارنامه درخشاني را از خود به جاي گذاشته است. شركت پردیس سازان توسعه آسمان مجری پروژه‌های ساختمانی و عمرانی است که فعالیت‌های خود را در دو شهر بزرگ تهران و مشهد، که دارای بیشترین ساخت‌ و ساز در سراسر کشور هستند، گسترش داده است. یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های این شرکت مجری پروژه‌های ساختمانی و عمرانی، بازسازی و احیای خانه‌ها و ساختمان‌های قدیمی است.

ما معتقديم كه داشتن خانه و سرپناه مناسب حق طبيعي هر انساني است. نمي‌توان اين حق را از كسي سلب كرد. بنابراين، شما لايق زندگي در بهترين خانه‌ها با زيباترين و چشم‌نوازترين مناظر، معماري و طراحي‌هاي داخلي و خارجي هستيد.
شرکت ما با داشتن کارشناسان و مهندسان با تجربه، شما را در زمینه ساخت و ساز، بازسازی، نوسازي و دكوراسيون داخلي یاری می‌کند و مشاوره‌های لازم را برای شما که به دنبال زیباتر کردن، بازسازی یا تعمیر خانه و ساختمانتان هستید، ارائه می‌دهد. ما اعتبار و ارزش زيادي را براي مشتريان خود قائليم. از اين جهت، با كمك مشاوران و وكلاي درجه‌يك، قراردادهای دقیقی را با مشتریان خود مي‌بنديم، به طوری که مشتريان ما بتوانند با خیالی آسوده، پروژه را به ما بسپارند و در طراحي و اجراي اين پروژه‌ها، كمترين ضرر را متحمل و بيشترين سود را چه به لحاظ اقتصادي و چه به لحاظ زماني، كسب كنند.
پرديس سازان توسعه آسمان، يك شركت پيمانكاري است. ما معتقديم كه یک شركت ساخت و ساز پیمانکاری حرفه‌اي، وظايف و مسئوليت‌هايي دارد كه بايد به خوبي از عهده آنها بربيايد. بايد بدانيد كه يك پیمانکار ساختمان، مسئول برنامه‌ریزی، پیشرفت کار و هماهنگی همه فعالیت‌هایی است که در حین پروژه صورت می‌گیرد. پیمانکار باید در طی این مدت بر همه فعالیت‌ها و اقدامات مرتبط با ساختن یا نوسازی یا بازسازی خانه و ساختمان و همچنین بر کارگران و کارکنان پروژه نظارت کند و از درستی و صحت پیشرفت کار، مطمئن شود. او باید به نحوی عمل کند که مالک یا سرمایه‌گذار هیچ ضرری را متحمل نشود و همه چیز طبق قوانین موجود عمرانی و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده و زمان تعیین شده و بودجه کنار گذاشته شده، پیش برود. بنابراین او باید به طور کامل بر قوانین عمرانی کشور، احاطه داشته باشد. دست پیمانکار کاملا باز است تا به نفع مالک یا سازنده، افرادی را كه بسيار خوب كار مي‌كنند، استخدام کند یا کسانی را که به خوبی کار نمی‌کنند، اخراج کند. يك شركت پيمانكاري مسئول پرداخت دستمزد همه کارگران و کارکنان است و باید مصالح اولیه ساختمانی را نیز فراهم کند. یعنی او باید شناخت کاملی هم از هزینه، جنس و کیفیت مصالح داشته باشد تا در نهایت پروژه را طبق قرارداد پیش ببرد.
علاوه بر موارد گفته شده، یک شركت ساخت و ساز پیمانکاری باید افرادی را معرفی کند که تحصیل‌کرده، باتجربه، دقیق، منظم، دارای قدرت تصمیم‌گیری بالا، دارای قدرت حل مشکلات، داراي مدیريت و رهبري خوب و به طور كلي دارای رزومه‌ای قوی باشد. در هر کاری، همواره مشکلات و پیشامدهای ناخواسته‌ای روی می‌دهد که می‌تواند پروژه را برای مدتی مختل کند. در این میان وجود یک فرد مدیر و باتجربه که قدرت مدیریت شرایط را داشته باشد و بتواند در کمترین زمان ممکن، بهترین تصمیم را بگیرد، بسیار ضروری است. وجود چنین فردی در هر پروژه‌ای، باعث آسودگی خیال سایرین می‌شود. با توجه به مواردي كه در بالا در مورد يك پيمانكار حرفه‌اي گفته شد، ما متعهد مي‌شويم كه پيمانكار حرفه‌اي و خوبي براي مشتريان خود باشيم و به خوبي از عهده مسئوليت‌ها و وظايف خود، بربياييم.
در انتها بايد اين نكته را يادآوري كنيم كه طراحي، معماري و ساخت و ساز، يك هنر است. هنري كه نياز به علم، دانش، تجربه و سليقه دارد. هركسي از عهده چنين چيزي برنمي‌آيد. برخي با داشتن علم و دانش، به خاطر نداشتن تجربه كافي يا سليقه هنري، نتيجه بدي را رقم مي‌زنند. برعكس، معمار و طراحي كه خوش سليقه است، اما دانش و علم كافي براي طراحي يك خانه را ندارد نيز، سرانجام خوبي براي كارش متصور نيست.
ما به عنوان شركت پرديس سازان توسعه آسمان ، مدعي هستيم كه با داشتن چنين معماران، طراحان و مهندسان باتجربه، بادانش و با سليقه، از عهده كاري كه شما بر دوش ما مي‌گذاريد، به خوبي برمي‌آييم. ما به شما کمک می‌کنيم تا خانه خود را همانطور که دلتان می‌خواهد، بسازيد، بازسازی کنید يا دكوراسيون داخلي آن را تغيير دهيد. این، تخصص ماست. تیم ما با تمام توان خود از صفر تا صد پروژه را در دست مي‌گيرد و آن را به اتمام مي‌رساند؛ از برنامه‌ریزی و طراحی گرفته تا اجرا و نظارت. ما معتقديم كه آرزوی شما برای داشتن خانه‌ای زیبا و مدرن، برآورده شدني است.

آنچه مشتریان ما میگویند ؟

× چگونه می‌توانیم به شما کمک کنیم؟